Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Choroby > Gwiazda TVN jest ciężko chora. "Od kilku dni jeżdżę po SOR-ach"
Daria  Siemion
Daria Siemion 29.05.2024 09:01

Gwiazda TVN jest ciężko chora. "Od kilku dni jeżdżę po SOR-ach"

Luiza Krefft
Fot. Instagram / @luiza.hotelparadise8

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych programów telewizji TVN7. Chociaż wybuchło w nim kilka skandali, a tylko nieliczni uczestnicy znaleźli przed kamerami miłość, niektórzy zyskali coś innego – sławę. 

Tak było w przypadku pięknej blondynki Luizy Krefft, która podbiła serca internautów. Jednak od jakiegoś czasu celebrytka nie udziela się w social mediach. Wszystko z powodu poważnych problemów zdrowotnych.
 

"Hotel Paradise" – hitowy program TVN-u

"Hotel Paradise" to reality show emitowane na antenie telewizji TVN7 od 2020 roku. Biorą w nim udział młodzi i piękni, których produkcja zamyka w hotelu na rajskiej wyspie. Ich zadaniem jest połączenie się w pary i utrzymanie w programie tak długo, by wygrać finał. 

W finałowym odcinku młodzi i pięknie decydują, co wyniosą z programu – samotność i pieniądze dla siebie, czy miłość i pieniądze do podziału z drugą połówką. Gospodynią programu jest modelka polsko-libańskiego pochodzenia Klaudia El Dursi.

"Jest tylko gorzej". Klaudia El Dursi przyznała się do chorób, które zmieniły jej życie w koszmar. Ma już dość milczenia Bruce Willis jest nieuleczalnie chory. Nowe zdjęcia aktora chwytają za serce

Luiza Krefft – piękna uczestniczka programu

Niedawno dobiegł końca ósmy sezon programu, którzy internauci określili jako "pełen emocji". Chodziło im o jedną z uczestniczek Luizę Krefft, która zrezygnowała z udziału w produkcji. Wszystko przez toksyczne zachowanie jej partnera.

"Chcę o siebie walczyć, ale jak wszyscy w hotelu widzą, że ktoś cię nie szanuje i upokarza na każdym kroku, to to jest trudne. Przekroczyłam tam wiele granic, czułam się wykończona psychicznie i najgorsze, że winiłam samą siebie" –  napisała na Instagramie.

Po opuszczeniu programu Luiza Krefft zdobyła mnóstwo obserwatorów na Instagramie i od tamtej pory bardzo aktywnie prowadziła swoje konto. Od kilku dni jednak w jej social mediach panuje cisza. Okazuje się, że 26-latka z Gdańska ma poważne problemy zdrowotne.

Luiza Kreft trafiła do szpitala. Co jej dolega?

"Kochani, ostatnio jest mnie tutaj mniej. Mam problemy ze zdrowiem, od kilku dni jeżdżę po SOR-ach, ledwo się ruszając i z gorączką, ale wiadomo, jak z polskimi szpitalami bywa, że odsyłają cię z kwitkiem i wpisują, że stan dobry. Wczoraj spałam cały dzień i noc. Jak tylko ustabilizuję zdrowie, to będzie mnie tu więcej" – napisała na Instagramie.


Wczoraj dodała następną relację, w której powiedziała, że ma poważne problemy z nerkami. Jak poinformowała, zrobiła to, ponieważ otrzymuje od zaniepokojonych obserwujących mnóstwo wiadomości.

"Rozwinęło się u mnie zapalenie prawej nerki, leżę w szpitalu, bo muszę przyjmować antybiotyki dożylnie, miałam też podejrzenie urosepsy, która właśnie jest wynikiem nieleczenia takich rzeczy. Leczyłabym to wcześniej, ale lekarze stwierdzali zapalenie wyrostka etc." – zdradziła.

Kończąc zapewniła swoich obserwujących, że jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. "Jestem pod opieką lekarzy, tydzień minie i powinnam wrócić do zdrowia. Dziękuję za troskę" - napisała.

Zobacz też:

Te polskie gwiazdy chorują na cukrzycę. Jedna nazywa ją swoją “psiapsi”

Celine Dion o zmaganiach z chorobą. “Jeśli nie będę mogła chodzić, będę się czołgać”

Patryk Vega schudł 57 kilogramów. Swoją dietę oparł na dwóch składnikach

Polecane