Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Przebarwienia - Pacjenci

Przebarwienia - Pacjenci

dr Marek Wasiluk, zabiegi na lato, medycyna estetyczna, kosmetyczka, skóra na słońcu
30.05.2024 08:05 Zakazane zabiegi w lecie. Tego sobie nie rób z twarzą

Paradoksalnie bardziej może zaszkodzić nam latem głęboki peeling niż laser frakcyjny – mówi dr Marek Wasiluk, specjalista medycyny estetycznej, z warszawskiej kliniki L’experta.  

Krem na przebarwienia
26.05.2024 10:06 Ten krem kosztuje grosze, a działa jak laser na przebarwienia

Przebarwienia na skórze pojawiają się na skórze najczęściej po lecie lub wraz z wiekiem. Mogą przyjmować formę drobnych piegów lub obejmować większe obszary - takie zazwyczaj obserwujemy na czole i policzkach. Ten krem, za mniej niż 10 zł, skutecznie radzi sobie z przebarwieniami na skórze.

Kobieta ma zabieg u kosmetyczki
19.05.2024 16:30 Te zabiegi zlikwidują przebarwienia w try miga. Nie wszystkie kosztują krocie

Przebarwienia dodają lat, czasami sprawiają, że twarz wygląda, jakby była brudna. Kiedy domowe sposoby na ich usunięcie zawodzą, warto oddać się w ręce specjalisty. Tym bardziej, że nie zawsze kosztuje to krocie. 

Owoce na blacie, obok kobieta pielęgnuje twarz
17.04.2024 11:17 Nałóż na twarz ten sok i pożegnaj przebarwienia. Wystarczy 30 minut

Wszyscy wiemy, że soki są zdrowe, ale niewiele osób wie, że niektóre z nich można nakładać na skórę. Jednym z takich cudów natury jest sok z cytryny. Posmaruj nim przebarwienia i zobacz, co się stanie.Sok z cytryny zawiera mnóstwo witaminy C, a ta ma działanie rozjaśniające przebarwienia i wyrównujące koloryt skóry. Może nie zniweluje wieloletnich przebarwień, ale na pewno pomoże i zapobiegnie powstawaniu nowych. Oto jak przygotować taką miksturę.