Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Woda Mineralna

Woda Mineralna

woda mineralna

Mleko - napój nawadniający
30.05.2024 08:42 Nawadnia lepiej od wody. Ten napój pij w upały

Prawidłowe nawodnienie organizmu jest niezwykle ważne, nie tylko w upalne dni. Przyjęło się, że produktem najlepiej nawadniającym jest woda. Jednak najnowsze badania donoszą, że są inne - lepsze - napoje. 

Herbata
05.05.2024 16:26 Odchudzająca herbata. Przepis na napój, który przyspiesza przemianę materii

Herbata może być odpowiednim napojem dla osób chcących schudnąć - ważne tylko, aby wybrać odpowiedni jej rodzaj. Taki, który przyspieszy przemianę materii i będzie nawadniał organizm. Jaką herbatę wybrać, aby schudnąć?

Domowy izotonik
04.05.2024 10:56 Domowy izotonik, czyli napój nawadniający na upały w 5 minut. Będzie taniej i zdrowiej

Izotonik to napój, który doskonale nawadnia organizm i zapobiega utracie cennych mikroelementów. Można go kupić, ale można także przygotować go samemu w domu. 

Kobieta w sklepie wybiera wodę mineralną
27.04.2024 16:28 Bakterie kałowe w wodzie mineralnej. Chodzi o znaną markę

W  wodzie butelkowanej znanej marki wykryto bakterie kałowe. Ponieważ jej picie jest niebezpieczne, producent będzie musiał zniszczyć 2 miliony butelek.Bakterie kałowe wykryto w wodzie gazowanej "Perrier" firmy Nestle. Wyniki badań dotyczą partii pochodzącej z odwiertu Gard we Francji. Z informacji francuskiej prasy wynika, że przedsiębiorstwo nie będzie już z niego korzystać. Wszystko przez ulewne deszcze – to z nimi zanieczyszczenia miały trafić do wody. 

Lemoniada – świetna alternatywa dla wody
02.03.2024 14:20 Co pić, jeśli nie lubisz wody? 5 propozycji zdrowych i smacznych napojów

Dbasz o zdrowie, zależy Ci na nawodnieniu, ale nie lubisz wody? Oto 5 zdrowych i smacznych napojów, które są dla niej znakomitą alternatywą.

woda
20.12.2023 17:51 Woda mineralna czy źródlana - którą lepiej pić i dlaczego? To warto wiedzieć

Codzienne picie wody jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jeśli nie nawadniamy się dostatecznie, może prowadzić to do odwodnienia, które powoduje występowanie wielu przykrych dolegliwości. Jaką wodę najlepiej pić? Wszystko zależy od naszego wieku, stanu zdrowia i potrzeb organizmu.