Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Uroda i pielęgnacja > Ten manicure to hit na lato! Klasyczny french do lamusa, na topie brokat!
Adrianne  Mazurek
Adrianne Mazurek 16.05.2024 11:32

Ten manicure to hit na lato! Klasyczny french do lamusa, na topie brokat!

Manicure na lato: wzory i brokat
Fot. Canva

Modne paznokcie na lato? Mamy dla was najlepsze propozycje paznokci, które teraz są na topie. Klasyczny french odchodzi do lamusa, ustępuje bowiem ozdobom, brokatom i kolorom. Latem można zaszaleć i wyróżnić się z tłumu pięknymi paznokciami. 

Manicure na lato 2024

W tym sezonie letnim rządzą brokaty, kolory i ozdoby. A najlepiej - wszystko w jednym. Różne ozdoby, wzroki na paznokciach są bardzo pożądanym elementem stylizacji. Coraz więcej kobiet decyduje się także na każdy paznokieć inny - w różnych kolorach lub w różnych wzorach. W tym sezonie króluje brokat i połysk, dlatego warto zaopatrzyć się w takie lakiery!

Manicure na lato: wzory i brokat  na topie

Jeśli french, to tylko z brokatem

Dla miłośniczek frencha mamy dobrą i złą wiadomość. Najpierw pierwsza - klasyczny french nie jest na topie w tym roku. Zastąpił go manicure francuski z brokatowym wykończeniem. Naszym zdaniem prezentuje się to całkiem nieźle:

Manicure francuski z brokatem

Paznokcie na lato 2024 - królują drobinki i połysk

W tym sezonie ważne są kolory, a na nich drobinki i połysk. Podobają wam się takie paznokcie?

Paznokcie na lato 2024

Manicure hybrydowy, tytanowy, zwykły

Nie wszyscy mogą nosić długie i ozdobione hybrydą czy żelem paznokcie. Dla osób z alergią na hybrydę jedyną alternatywą są paznokcie tytanowe, ale nie są one wykonywane w każdym salonie. Wykonując hybrydy należy pamiętać, że mogą one z czasem uczulić - najczęściej zdarza się to przy niewłaściwie wykonywanych stylizacjach. Z kolei lakier klasyczny nie trzyma się na paznokciach tak długo, jak stylizacje żelowe czy hybrydowe.

Podstawą pięknych dłoni powinny być zawsze czyste i zadbane paznokcie, bez względu na to, czy możemy położyć na nich lakier - nawet krótkie paznokcie mogą być ozdobą, pod warunkiem, że są zadbane!

Zobacz też:

Uczulenie na hybrydę - przyczyny, objawy. Co robić zamiast hybrydy?

Czy rozpoznasz te choroby paznokci po zdjęciach?

Co wiesz o kawie i jej wpływie na zdrowie?

Polecane