Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Choroby > Monika Olejnik dziękuje na wizji za słowa wsparcia. Apeluje: "Badajcie się"
Adrianne  Mazurek
Adrianne Mazurek 14.05.2024 11:47

Monika Olejnik dziękuje na wizji za słowa wsparcia. Apeluje: "Badajcie się"

Monika Olejnik
Piotr Molecki/East News

Monika Olejnik pojawiła się już w programie “Kropka nad i”. Jej wywiad z ministrem aktywów państwowych Borysem Budką przebiegał zwyczajnie. Dopiero na sam koniec programu Olejnik zdecydowała się podziękować za wsparcie, które otrzymała od innych gwiazd i swoich fanów po ujawnieniu, że zachorowała na nowotwór piersi.

Monika Olejnik zachorowała na nowotwór

Monika Olejnik ujawniła w niedzielę, że zachorowała na nowotwór piersi. - W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuje nowe wyzwania. [...] Profilaktyka i wczesne wykrycie nowotworu może uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy co jeszcze warto przebadać! - pisała na Facebooku, o czym informowaliśmy was TUTAJ >>

Już w pracy!

Dzień po publikacji informacji o swojej chorobie, Olejnik pojawiła się w studio “Kropki nad i”, gdzie przeprowadzała wywiad z Borysem Budką. Cała rozmowa przebiegała zwyczajnie, dopiero na sam koniec Olejnik zdecydowała się wspomnieć o chorobie:

- Mam nadzieję, że pana dogonię, razem pobiegamy i spotkamy się w Łazienkach. Dziękuję bardzo, to była "Kropka nad I", Monika Olejnik. Dziękuję za ciepło, które do mnie płynie - powiedziała na zakończenie programu.

"Badajcie się"

Anita Werner odniosła się do choroby Moniki Olejnik oraz zaapelowała do internautów o to, aby się badać. - Wierzę, że to, co napisała wczoraj Monika Olejnik, pomoże wielu kobietom zadbać o własne zdrowie. Drogie Panie, jeżeli jeszcze nie czytałyście wpisu, przeczytajcie i zbadajcie się! Drodzy Panowie, też przeczytajcie i wyślijcie swoje ukochane kobiety na badania. Tuż przed programem porwałam dziś Monikę do zdjęcia. Jutro też się z Państwem spotkamy w "Faktach po faktach" i "Kropka nad i" w TVN24. Moniko, bądź zdrowa! - napisała publikując wspólne zdjęcie z Olejnik.

Czytaj też:

Jednorazówki miały zniknąć ze sklepów, ale ministerstwo się ociąga. Dlaczego?

Koniec kolejek do lekarzy. Duże zmiany dla pacjentów, lecz nie dla wszystkich

"Pobiliśmy rekord". Nowa lista leków refundowanych od kwietnia