Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Asystent-Zdrowienia

Asystent-Zdrowienia

asystent zdrowienia

Lekarz z zarzutami
31.05.2024 13:36 Wzywali lekarza, a przyjeżdżał znachor bez uprawnień? Teraz usłyszy zarzuty

Zarzuty oszustwa i usiłowania oszustwa przedstawiła prokuratura lekarzowi, który zdaniem śledczych zlecał wizyty domowe u pacjentów podstawionej osobie. Do chorych jeździł ktoś zupełnie bez uprawnień. Za takie oszustwo lekarzowi grozi do 8 lat więzienia.

XVI Europejski Kongres Gospodarczy
24.04.2024 10:59 Ochrona zdrowia ważnym elementem dyskusji podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego

W dniach 7-9 maja 2024 roku odbędzie się XVI Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC). Przedstawiciele rządów, ministrowie, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy spotkają się w Katowicach, gdzie będą poruszać tematy związane z ochroną zdrowia oraz przemysłem farmaceutycznym. Na Kongresie pojawić się mają Ursula von der Leyen oraz Donald Tusk.

nastolatka szpital
13.12.2023 22:38 Szpitalne korytarze znała aż za dobrze. Dziś pomaga innym zdrowieć

Jest jedynaczką. Przemocy od ojca doświadczała od dziecka. Diagnoza: zespół stresu pourazowego, zaburzenia lękowe, depresyjne i psychotyczne. Natrętne myśli o odebraniu sobie życia, i te, które „kazały” jej zabić własnego ojca. Do cichej, bezradnej mamy miała żal. Uwaga! Tekst dla osób w wieku 18+.Dziś Justyna ma 33 lata. O piekle domowego ogniska opowiedziała Edycie Brzozowskiej dla portalu Pacjenci.pl. Poruszającą historię dziecka, dziewczynki, a dziś kobiety publikujemy nieprzypadkowo 10 października. To Światowy Dzień Świadomości Zdrowia Psychicznego.