Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Sanatorium

Sanatorium

sanatorium

Sanatorium
15.05.2024 12:23 Top 5 sanatoriów w Polsce. Gdzie spędzić urlop? Sanatoria na NFZ i pełnopłatne

Wyjazd do sanatorium to okazja do odpoczynku, poprawy zdrowia i samopoczucia. To także czas tylko dla seniorów, na nowe kontakty czy aktywności. Prezentujemy wam najlepsze sanatoria w Polsce - można z nich skorzystać na NFZ oraz płacąc prywatnie. Podajemy ceny - są całkiem przystępne. 

Szczęśliwa emerytka na łódce
11.03.2024 11:18 W Polsce powstaje nowe uzdrowisko. To raj dla chorych na nadciśnienie

Chorujesz na nadciśnienie albo potrzebujesz leczenia bądź rehabilitacji z powodu zwyrodnień lub urazów? Jeśli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Polsce powstaje nowe uzdrowisko dla osób cierpiących na te schorzenia. Jego atutem będzie przepiękna lokalizacja nad rzeką Nidą. Gdzie będzie położone? Zostańcie z nami.Pińczów to niewielka miejscowość zlokalizowana w woj. świętokrzyskim między Kielcami, Krakowem a Tarnowem. W jej otoczeniu znajduje się wiele lasów. To idealne miejsce, by poprawić samopoczucie i odzyskać zdrowie. 

sanatorium
15.11.2023 15:18 Wybierasz się do sanatorium? Zmiany warunków dla kuracjuszy

Ministerstwo Zdrowia wprowadza nowe wymogi dla placówek prowadzących leczenie uzdrowiskowe. Jakie zmiany czekają kuracjuszy? Jedna z nich to dostosowanie uzdrowisk do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.