Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Problemy cywilizacyjne > Nie żyje Barbara Sienkiewicz, najstarsza mama w Polsce. Jej dzieci trafiły do placówki wychowawczej
Adrianne  Mazurek
Adrianne Mazurek 07.06.2024 14:28

Nie żyje Barbara Sienkiewicz, najstarsza mama w Polsce. Jej dzieci trafiły do placówki wychowawczej

Barbara Sienkiewicz
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Dziś, w piątek 7 czerwca 2024 roku, zmarła Barbara Sienkiewicz. Była najstarszą mamą w Polsce, gdyż urodziła dzieci w wieku 60 lat. Kobieta zmarła w swoim mieszkaniu. Dziećmi zaopiekowała się policja. 

Barbara Sienkiewicz nie żyje

Około 3 nad ranem, w dniu 7 czerwca 2024 roku, odeszła Barbara Sienkiewicz. Zmarła w swoim mieszkaniu - policja otrzymała zgłoszenie, na miejsce wysłano patrol oraz karetkę pogotowia, ale nic już nie można było zrobić. Jak donosi "Super Express" wiadomość o jej śmierci była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem.

- Ona chorowała, chyba miała żółtaczkę, coś tam po drodze też wyszło. Niedawno wyszła ze szpitala, niby w stanie dobrym, a tu takie smutne wieści. Nasze dzieci razem chodziły do szkoły, lubiły się. Straszna tragedia. Co dalej z jej maluchami? Zawsze im pomagaliśmy, byliśmy bardzo zgrani. Miałam łzy w oczach, gdy wynosili ją na noszach - mówi w rozmowie z gazetą sąsiadka Sienkiewicz.

Zobacz też: Na to chorowała Barbara Sienkiewicz. Jak rozpoznać pierwsze objawy?

"Mój kot miał lepszą śmierć niż moja babcia, czyli dlaczego jestem za eutanazją" [List do redakcji] Objawy chorej wątroby widać na skórze. Jeśli masz takie zmiany skórne idź do lekarza

Co dalej z dziećmi Sienkiewicz?

Barbara Sienkiewicz urodziła dwójkę dzieci w wieku 60 lat. Ich ojciec jest nieznany, aktorka nigdy nie ujawniła jego tożsamości - także swoim dzieciom. Ucięła jednak wszelkie spekulacje, że w ciążę zaszła metodą in vitro. Sienkiewicz urodziła w 2015 roku. Obecnie, jej dzieci - Ania i Piotr, mają 9 lat. Po śmierci mamy wiadomo jedynie, że zaopiekowała się nimi policja i trafiły do placówki interwencyjno-wychowawczej. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Przyczyny śmierci Sienkiewicz

Nie wiadomo, jakie są przyczyny śmierci aktorki. Wiadomo jedynie, że niedawno wyszła ze szpitala, ale czuła się dobrze. Tak przynajmniej twierdzą znajomi rodziny.

Zobacz też:

Choroby trzustki. Jakie objawy dają na skórze?

Widzisz w ten sposób? Kardiolog: To może być jeden z objawów udaru

Te zmiany na skórze mogą sygnalizować nowotwory. Na co zwracać uwagę?

Polecane