Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Problemy cywilizacyjne > Nie żyje 30-letni aktor. Uratował życie czterech osób
Daria  Siemion
Daria Siemion 07.07.2024 12:32

Nie żyje 30-letni aktor. Uratował życie czterech osób

Mike Heslin
Fot. Instagram / @mikeheslin

Nie żyje amerykański akrot Mike Heslin. Zmarł niespodziewanie w wieku 30 lat. Miłośnicy kina mogą go kojarzyć z roli w serialu ""Special Ops: Lioness", gdzie wystąpił u boku Morgana Freemana i Nicole Kidman.

Informacje o śmierci Mike'a Heslina przekazał jego mąż Scotty Dynamo, popularny w USA aktor i didżej. W swoim wpisie poinformował, że jego ukochany zmarł 2 lipca 2024 roku. Podał również przyczynę zgonu.

Mike Heslin nie żyje. Aktor umarł na serce

Przyczyną śmierci Mike'a Heslina były "nieoczekiwane problemy kardiologiczne". Jego śmierć była poprzedzona tygodniowym pobytem w szpitalu. "Michael był młody, w doskonałym zdrowiu, dlatego lekarze nie wiedzą, dlaczego do tego doszło" – napisał jego partner.

Jak boli zawał serca? Ten objaw jest kluczowy Miała 27 lat, nieziemską urodę i raka. Opowiedziała swoją historię, by przestrzec innych

Rozwijał karierę, planował rodzinę

Mike Heslin po raz pierwszy pojawił się na szklanym ekranie w 2014 roku w serialu "7 Deadly Sins". Polscy widzowie mogą kojarzyć go z serialu "Special Ops: Lioness", w którym wystąpił u boku Morgana Freemana i Nicole Kidman.

Mike Heslin był homoseksualistą. Ze swoim partnerem wziął ślub niespełna rok temu. Jego mąż Scotty Dynamo przekazał, że chcieli założyć rodzinę. Po śmierci aktora powstała zbiórka na opiekę psychologiczną dla bliskich zmarłego.

Po śmierci aktor oddał organy

Mike Heslin przed śmiercią wyraził zgodę na pobranie organów. "Uratowałeś życie czterem różnym rodzinom" – napisał jego partner. 

I dalej: "Michael był genialny, bezinteresowny i utalentowany. Był prawdziwym aniołem stróżem. Byłeś najbardziej hojną i ofiarną osobą. Spokój przynosi mi świadomość, że dzięki Twojemu pragnieniu zostania dawcą, dałeś dar życia czterem różnym rodzinom".

Przypomnijmy, że w Polsce, żeby oddać po śmierci organy, nie trzeba podpisywać żadnego oświadczenia. Wystarczy zgoda bliskich.

Zobacz też:

Pierwszy w historii przeszczep ludzkiego oka. To prawdziwy przełom w medycynie!

Przeszczepiono mu serce świni. Żył z nim sześć tygodni i nic nie zapowiadało, że umrze

22-letnia influencerka odchudzała się Ozempiciem. Schudła 20 kg i... straciła zdrowie na zawsze