Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka choroby cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Zdrowie > Gala Kliniki.pl Rating Index 2020 – fotorelacja
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 19.03.2022 01:34

Gala Kliniki.pl Rating Index 2020 – fotorelacja

Kliniki.pl Gala Rating Index 2020
kliniki.pl

Czym jest Kliniki.pl Rating Index?

Coroczna gala Kliniki.pl Rating Index to wydarzenie będące wyrazem uznania dla najlepszych klinik w Polsce. Gośćmi gali są właściciele, dyrektorzy i managerowie najwyżej ocenianych placówek medycznych z całej Polski. Specjalnie opracowany algorytm systemu oceniania zbiera informacje z czterech niezależnych źródeł opinii (m.in.: Google i Facebook) i na ich podstawie określa najbardziej wiarygodną ocenę placówki. 

Dyplomy dla najlepszych placówek medycznych w Polsce wręczane są we wspaniałej kameralnej atmosferze.

Gala Kliniki.pl Rating Index 2020 

W tym roku wydarzenie odbyło się w podwarszawskim Rajszewie, w prestiżowym First Warsaw Golf. Przed wejściem przeprowadzano procedurę zgodną z wymaganiami anty Covid 19. Gościom mierzono temperaturę, obsługa zaopatrzona była w rękawiczki i przyłbice lub maseczki. Również odległości między stolikami były zgodne z zaleceniami. 

Słowo uznania należy się klubowej restauracji, która dzięki zastosowaniu szklanych ścian jest pełna światła i zapewnia widok na olbrzymie zielone przestrzenie i stawy. Siedząc na tarasie można było cieszyć się słońcem i przyjemną konwersacją i nawiązywaniem nowych kontaktów. Aby podkreślić wzniosły charakter wydarzenia zadbano o piękny wystrój, bogate kompozycje kwiatowe, wzorową obsługę kelnerską i muzykę na żywo. Goście mieli niewątpliwą przyjemność wysłuchania koncertu Moniki Damaszko, wokalistki, wschodzącej gwiazdy muzyki pop.  

Wręczenie dyplomów dla najlepszych klinik w Polsce

Wręczenie dyplomów zapowiedziała przewodnicząca gali pani Aleksandra Wągrowska (PR & Marketing Executive w Kliniki.pl). Swoją obecnością zaszczycili nas znani i cenieni w kraju i za granicą lekarze specjaliści, m.in. lek. med. Zbigniewa Kowalczyk, właściciel najstarszego (po placówce bonifratrów) prywatnego szpitala Pulsmed w Łodzi, wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych. 

Wspaniałe nastroje były w pełni uzasadnione. Na gali spotkali się właściciele klinik, które zdobyły największe uznanie wśród pacjentów. Po krótkim przemówieniu i podziękowaniach skierowanych w stronę przybyłych gości i partnerów, dyplomy wręczał osobiście pan Marcin Fiedziukiewicz, prezes Kliniki.pl https://www.kliniki.pl

Więcej zdjęć znajduje się pod treścią artykułu.

Lekcja wprowadzająca do gry w golfa 

Po uroczystym punkcie programu goście zostali zaproszeni do dalszej części – rekreacyjnej. Po przebraniu się w stroje sportowe wszyscy udali się w mniejszych grupach na lekcje wprowadzające do gry w golfa. Profesjonalni instruktorzy pokazywali podstawowe, a później także bardziej zaawansowane ćwiczenia. Przedstawiona została budowa pola golfowego, różnice nawierzchni, charakterystyka elementów terenu, kijów i piłek. Obiekt jest bardzo zadbany i troskliwie pielęgnowany, co sprawiło, że popołudnie minęło w najlepszych niczym niezakłóconych nastrojach i we wspaniałej scenerii. Olbrzymie zielone przestrzenie, stawy zamieszkane przez dzikie łabędzie i kaczki, częściowo oswojone króliczki, które można było obserwować siedząc na restauracyjnym tarasie i kolorowe ważki urozmaicały relaks gości. 

Więcej zdjęć znajduje się pod treścią artykułu.

Po sportowej rekreacji goście zostali zaproszeni na lunch. Kucharze na życzenie gości przygotowali swoje sztandarowe dania, takie jak: zupa cebulowa, krem z białych warzyw, ravioli ze szparagami, gnocchi truflowe, stek z łososia, lodowy deser owocowy i tiramisu. 

Najlepsze kliniki i placówki medyczne Rating Index 2020

Największe uznanie i najwyższe oceny pacjentów zdobyli:

Medicus Bonus, Plus Med, Centrum Medyczne MS Smile, FootMedica, Centrum Okulistyczne Jaskra, ArtClinique, BeauMED, ARKMEDIC, Centrum Flebologii, Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med Beauty, DCG, Centrum Wielospecjalistyczne OSTEODEX, Una Medica, Medifem, San-Medical, Optimum Klinika Głowy i Szyi, Serafin Clinic, Klinika Magnuccy, Orthos, Centrum Medyczne MML, Sthetica, FEBUMED, VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne, CMP, Bieniek, Mazan, Chiroplastica, NaWmedica, Klinika Pawlikowski, OT.CO Clinic, Poliklinika Doktora Bessera, Premium Medical, La Perla, Vratislavia Medica, Klinika Diament, Centrum Medyczne Nasmed, CODE, Pulsmed

Tagi: Lekarz pacjent
Polecane