Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Problemy cywilizacyjne > Książę William zdradził, jak się czuje Kate. Powiedział prawdę weteranowi
Adrianne  Mazurek
Adrianne Mazurek 07.06.2024 09:02

Książę William zdradził, jak się czuje Kate. Powiedział prawdę weteranowi

Księżna Kate
Fot. SplashNews.com/East News

Książę William wraz z innymi brytyjskimi politykami i weteranami gościł na obchodach 80. rocznicy lądowania aliantów w Normandii. Podczas tego wydarzenia jeden z weteranów zapytał go o stan zdrowia żony. Niespodziewanie William ujawnił kilka szczegółów!

Nowotwór u księżnej Kate

W dniu 22 marca Kate Middleton ogłosiła, że zmaga się z chorobą nowotworową. Jej oświadczenie rzuciło nowe światło na dotychczasową nieobecność księżnej w wykonywaniu obowiązków. Jednak pałac Buckingham bardzo poważnie traktuje kwestie prywatności i nie udziela żadnych informacji o stanie zdrowia Kate.

- Wykryto u mnie chorobę nowotworową. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia - wyjawiła podczas oświadczenia.

Polecamy: Księżna Kate zaczyna "chemioterapię prewencyjną". Onkolog wyjaśnia

Jak się czuje Kate?

Podczas uroczystości, na których książę William był ponownie samotnie, jeden z weteranów zapytał go, czy żona czuje się lepiej. I ku zdziwieniu wszystkich, William odpowiedział:

- Tak, bardzo chciałaby tu dzisiaj być. Wspominałem wszystkim, że jej babcia służyła w Bletchley, dlatego miałaby sporo wspólnego z kilkoma innymi paniami tutaj, które służyły w Bletchley - powiedział.

 

Stan Kate poprawia się?

Z odpowiedzi księcia Williama wynikałoby, że Kate czuje się lepiej. Wszyscy spekulują, kiedy powróci do wykonywania obowiązków, ale, jak donoszą brytyjskie media, ich zakres może być znacznie mniejszy niż wcześniej. Zdrowie księżnej jest obecnie priorytetem, dlatego być może długo jeszcze nie zobaczymy jej podczas publicznych wystąpień.

Zobacz też:

Choroby trzustki. Jakie objawy dają na skórze?

Widzisz w ten sposób? Kardiolog: To może być jeden z objawów udaru

Poszłam do dentysty na NFZ. Wyszłam biedniejsza o 800 zł [LIST]