Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Choroby > Nie żyje Grzegorz Bloch, stylista gwiazd: "Jesteś przykładem, że nie warto żyć w stresie"
Sylwia  Wamej
Sylwia Wamej 26.06.2024 16:11

Nie żyje Grzegorz Bloch, stylista gwiazd: "Jesteś przykładem, że nie warto żyć w stresie"

Grzegorz Bloch
Fot. Facebook/ Grzegorz Bloch

Światem mediów wstrząsnęła wiadomość o śmierci Grzegorza Blocha, znanego stylisty gwiazd. Bloch zmarł nagle, w wieku 53 lat. Wiele osób ze świata show-biznesu nie może pogodzić się z jego śmiercią. Pożegnalne wpisy zamieścili w mediach społecznościowych m.in. Agata Młynarska, Łukasz Jemioł oraz Kayah.

Projektantka Dorota Wolff w mediach społecznościowych zasugerowała, że Grzegorz Bloch żył w ogromnym stresie. 

“Odszedłeś sobie gdzieś daleko bez pożegnania. Jesteś przykładem i ostrzeżeniem, że nie warto żyć w stresie i być dla wszystkich, tylko nie dla siebie” - czytamy we wpisie na Facebooku.

Nie żyje Grzegorz Bloch, stylista gwiazd

Grzegorz Bloch nie żyje. Stylista gwiazd zmarł w wieku 53 lat, a o jego śmierci poinformowała siostra.

“Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.' Santa Montefiore. Z wielkim żalem chcielibyśmy poinformować, że odszedł wspaniały człowiek Syn, Tata, Brat, Przyjaciel wielu osób. Pogrążona w żalu rodzina i przyjaciele. Dziękujemy wszystkim za słowach otuchy i wsparcie” - czytamy.

Smutku i żalu nie kryją również osoby z show-biznesu, m.in. Kayah czy Agata Młynarska. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis.

"Dziś odszedł na tęczowe pastwiska Grzegorz Bloch. Grześ. Kola. Bloszek. Moja bratnia dusza. Mistrz w swoim fachu. Kochany i jedyny taki. Wciąż nie wierzę. Wciąż widzę Cię tak radosnego, roześmianego jak tu, w naszej robocie. Byłeś ze mną od 30 lat! Sesje zdjęciowe, programy telewizyjne, festiwale… Wszystko o sobie wiedzieliśmy, potrafiliśmy patrzeć sobie w oczy i bez słowa wiedzieliśmy, co jest grane. Spędziliśmy razem tysiące godzin. Śmialiśmy się i płakaliśmy.Twoje życie było gotowym scenariuszem na film. Mówiłeś o sobie „chłopak z lasu”, który podbił wielki świat. Pokazy mody w Paryżu, sesje okładkowe z największymi gwiazdami, a Ty zawsze skromny i radosny. Nigdy mnie nie zawiodłeś.Grzesiu… co ja mam teraz zrobić??? Kto zawiezie nas wesołym autobusem do Krakowa na nagrania, zamówi nam jedzenie, ogarnie miliard toreb, wieszaków, pudeł… i będzie opowiadał niekończące się historie…Grzesiu…Kiedy umiera przyjaciel, umiera kawałek nas…Spotkamy się po drugiej stronie tęczy, tam gdzie nic nie boli…Grzesiu…Twoja A. - napisała dziennikarka.

Tak zarazisz się lamblią. To zakażenie może dawać niejednoznaczne objawy 20-letni model zmarł na raka. Choroba dawała tylko jeden objaw

Grzegorz Bloch stylizował największe gwiazdy

Grzegorz Bloch był cenionym i lubianym stylistą gwiazd, który miał na swoim koncie współprace z największymi gwiazdami ze świata show-biznesu, jak m.in. Edyta Górniak, Marcelina Zawadzka, Justyna Steczkowska, Agnieszka Więdłocha czy Anita Werner.

Przyjaciele i współpracownicy wspominają go jako przyjaznego, profesjonalnego, który miał zawsze wyjście z trudnej sytuacji. Jak napisała projektantka Dorota Wolff, pocieszał każdego, mimo że sam miał w sobie bardzo dużo smutku oraz trosk.

"Grzesiu zawsze dawał pełny spokój w pracy, bo nigdy, nic nie było dla niego problemem. To był człowiek, który nikogo nie obciążał i dawał więcej od siebie niż powinien. Skromny, pracowity, zawodowy, dobry i odpowiedzialny za wykonywaną pracę" — napisała na Facebooku.

Kim był Grzegorz Bloch?

Projektantka zasugerowała, że Bloch żył w ogromnym stresie, nie pozwalając sobie na spokój czy odpoczynek.

"Odszedłeś sobie gdzieś daleko bez pożegnania. Jesteś przykładem i ostrzeżeniem, że nie warto żyć w stresie i być dla wszystkich, tylko nie dla siebie

"Odpocznij…dobry człowieku i pozwól na łzy, bo jest za kim tęsknić. Zobacz z góry, jaki byłeś cudowny i jak ważny dla wielu ludzi. Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś. Za każdą chwilę, którą przegadaliśmy, każde słowo wsparcia i każdy uśmiech. Twoja pamięć będzie żyć w moich wspomnieniach na zawsze". - napisała.

 Grzegorz Bloch był uznanym w branży stylistą. Stylizował zarówno wielkie gwiazdy, tworzył sesje do kobiecych magazynów, m.in. “Gali”, ale również ubierał uczestników programów telewizyjnych czy imprez muzycznych. Grzegorz Bloch był też stylistą Klif Fashion Studio w warszawskim centrum Klif. Przez sześć lat odpowiadał za kostiumy na festiwalu Top Trendy.

Czytaj też:

9-letnia dziewczynka nie żyje. Utonęła w zbiorniku wodnym

Nie żyje 36-letnia influencerka. Zmarła nagle w trakcie wakacji

Nie żyje francuska ikona popkultury. Françoise Hardy walczyła o prawo do eutanazji