Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Choroby > Nie żyje znana dziennikarka. Dzień przed śmiercią była na wizji
Sylwia  Wamej
Sylwia Wamej 20.05.2024 09:21

Nie żyje znana dziennikarka. Dzień przed śmiercią była na wizji

Alice Stewart
Fot. Instagram / alicestewartdc

Nie żyje Alice Stewart, jedna z najbardziej cenionych dziennikarek CNN, gdzie komentowała wydarzenia polityczne. Stewart zmarła w wieku 58 lat, w sobotę 18 maja. Jeszcze dzień wcześniej pojawiła się na wizji.

Jak poinformowali śledczy, ciało dziennikarki zostało znalezione poza jej domem, lecz  do jej śmierci w żaden sposób nie przyczyniły się osoby trzecie. Przyczyną śmierci znanej dziennikarki miały być kłopoty ze zdrowiem.

Nie żyje znana dziennikarka CNN

Alice Stewart została znaleziona martwa w sobotę rano, 18 maja. Na ten moment nie ma żadnych podejrzeń, iż śmierć dziennikarki była przestępstwem. Choć policja podkreśla, że mogło dojść do “wypadku medycznego”, nie została ujawniona przyczyna śmierci znanej dziennikarki. Nie wiadomo na ten moment, o jakie problemy ze zdrowiem może chodzić.

Przedstawiciele CNN ubolewają w związku ze śmiercią cenionej dziennikarki oraz przyjaciółki.

“Alice była bardzo drogą przyjaciółką i koleżanką nas wszystkich w CNN. Weteranem politycznym CNN i dziennikarką, zdobywczynią nagrody Emmy, która wniosła niezrównaną iskrę do relacji CNN, znaną w naszych biurach nie tylko ze swojej wiedzy politycznej, ale także z niezachwianej życzliwości. Opłakujemy tę stratę z ciężkimi sercami” - czytamy w oświadczeniu telewizji.

Te zabiegi zlikwidują przebarwienia w try miga. Nie wszystkie kosztują krocie Komu przysługuje czerwony kolor na SOR? Te osoby otrzymają pomoc natychmiast

Dzień przed śmiercią dziennikarka obecna była w pracy

Póki co wciąż badana jest sprawa śmierci Alice Stewart. Dziennikarka zaledwie na kilkanaście godzin przed śmiercią pojawiła się na antenie telewizji, natomiast w mediach społecznościowych zamieściła radosny wpis oraz zdjęcie.

"Była wyjątkową osobą i będziemy za nią tęsknić. Niech spoczywa w pokoju, a pamięć o niej będzie błogosławieństwem" – napisał na Instagramie Wolf Blitzer, czołowy prezenter CNN.

Kim była Alice Stewart?

Alice Stewart przyszła na świat 11 marca 1966 roku w Atlancie. Karierę rozpoczynała jako lokalna reporterka, a następnie prezenterka wiadomości. Później pełniła funkcję dyrektorki ds. komunikacji w biurze ówczesnego gubernatora stanu Arkansas Mike'a Huckabee. Ona sama objęła podobną funkcję podczas jego kampanii prezydenckiej w 2008 roku.

Była dyrektorką ds. komunikacji w związku z kandydaturami Partii Republikańskiej na prezydenta w 2012 r. przez byłego republikanina z Minesoty Michele Bachmann, a następnie byłego senatora Pensylwanii Ricka Santoruma. Kilka lat temu Alice prowadziła też kampanię prezydencką senatora Teksasu Teda Cruza z Partii Republikańskiej.

“Alice była cudowną, utalentowaną i kochaną przyjaciółką. Żyła pełnią życia i będzie mi jej bardzo brakować” - napisał Cruz w mediach społecznościowych.

Czytaj też:

Wolontariuszka Szlachetnej Paczki zmarła na miastenię. Co to za choroba?

Nie żyje znany muzyk. "Walczył z chorobą jak kaszubski twardziel"

Tajemnicza śmierć 2,5-letniej dziewczynki. Trafiła do szpitala z objawami zatrucia

 

Polecane